‟overcq”

Notatki

Tekściki

Na lekcji wiedzy o społeczeństwie pani pyta Jasia.

― Jasiu, dlaczego w pierwszym starciu lustracyjnym M. i W. — drugie zwyciężyło?

― Psze pani pro, no… bo… to pierwsze potrząsało ze stracha krótszym długopisem.

Obiecanki‐pacanki.

Szanowni, państwo! Jestem kobietą i zamierzam ‘candy’ dawać do ust i zjeść ukąsek, ale dopiero wtedy, kiedy sobie przyprawię. I teraz nadszedł czas. Na przyprawę i dopieprzenie ochłodzonej potrawy. By nie była niesmaczna. Gdy będą ją ładować do gardeł nasi bohaterzy, godni sowitych odznaczeń po niespożytym boju. “Przyprawy” ― krzyczeli wciąż, teraz już nikt tego nie słucha. Powykipertnie należy im się ostatni kwik. I ja — proszę państwa — wyjmę ‘candy’ z ust i mytymi rękami wyciągnę to, co nie każda z nas ma, i rzucę na pomnik chwały. Głoskujcie za mną: “głos‐…”.

Jak scharakteryzować dzisiejsze powszechne cwaniactwo jednopokoleniowych rodzin dorobkiewiczów? Pytaniem, nad odpowiedzią na które mógłby zastanawiać się pojedynczy rodzic w czasie przerwy ;-> .

― Kot mi podniesie IQ przez konsumpcję? [czy nie?]

Rubryka nie tylko dla idiotów:

  • ⁃ Kot to jest zwierzątko do oglądania i zabawy.
  • ⁃ IQ to jest iloraz inteligencji przypisywany pojedynczym ludziom, by zaznaczać ich wyższość myślenia względem tych, którzy mimo nienaśladowania układów matematycznych myślą w zgodności z rzeczywistością, prawdziwie.
  • ⁃ Konsumpcja jest wtedy, gdy spełniony zawodowo człowiek wchodzi do sklepu i realizuje lub opiera się realizacji impulsów własnych i członków rodziny, czując się ważną podporą słabych podejmującą mądre decyzje.

He‐he‐he…

Są dwa rodzaje głupców: ci, którzy nie uznają Boga, oraz ci, którzy nie uznają człowieka. Trzeci nie są głupcami — liczą na Boskie miłosierdzie.
Pierwszym można wykazać błąd myśli, ale to im nie przeszkadza, ostatnim trzeba wykazać błąd czynów, ale to ich nie zmienia.

Działacz antyglobalistyczny wyznający ufologizm, przeciwnik Grupy Bilderberg turbuje szaraka na ulicy, a szarak mówi do niego telepatycznie:

― Nawet nie wiesz, z jakimi ludźmi się spotykam!

― No z jakimi‽ ― prowokacyjnie pyta tamten.

― Z normalnymi ― odpowiada szarak i znacząco patrzy na ufologa.

Spotkało się dwóch znajomych:

― Ludzie są okrutni… :-/

― Jak robią?

(bam! bam!)

Tak robią‽

Dlaczego nic nie mówisz?

Oto, jaki fragment rozmowy przeczytałem, będąc na czacie internetowym:

― Adam Bardzo Całuje Dorodną Ewę.

― Ewa Flirtując Grzechem Hakuje Internet.

― Internet Jest Kochaniem Lekkich Małżeństwa Nocy Obyczajów.

Od razu widać, że Biblia zawiera kod… kod Biblii! A zaczyna się od samego początku jak Α i Ω. :->

„Arafat zginął śmiercią naturalną…” ;-> 8-o

Komuniści głoszą (słuchać z szacunkiem!) … że wszyscy są równi (pokazać determinację!) …
Dopóki nie zobaczą w kimś nierówności… :->

Poniżej znajduje się znaczek dla przedstawiciela ‟pali‐kolo”®. Każdy pali‐kolo może nosić taki znaczek partyjny, by przypominał mu kolorami o pięciu podstawowych wartościach i szachownicy dowolnych ruchów; figury trzeba poustawiać na niej samodzielnie. I naprawdę ten znaczek jest na sprzedaż. Po zakupie znaczek seledynowego kota zostanie zmyty, a oryginalne kolory odmalowane; gdyż — jak widać — skorodowały od deszczu i wandali. ;->

Skorodowane logo ‟pali‐kolo”®

Kawał dla namiestników. ;-)

Pan Bóg odwiedza Ziemię dwa tysiące lat po ostatniej osobistej wizycie, by zobaczyć, czy zrobić Apokalipsę. I pyta: „dlaczego to…?”, „dlaczego tamto…?” Piotr próbuje coś tłumaczyć, że to trzeba zrobić, by uniknąć tamtego, albo tamto, by było to.

Ale pytania się ciągle powtarzają. W końcu zdesperowany Piotr pełny nadziei mówi Panu, tłumacząc się z rzeczywistości: ― Ja tutaj nie rządzę, tu rządzi szatan.

Słowa kluczowe: APokalipsa, Piotr.

W związku z kłamliwymi informacjami pojawiającymi się w mediach zachodnich o mięsożernych przedstawicielach cywilizacji pozaziemskich (szarakach) pożerających ciało Ambasada na Ziemi pragnie zapewnić opinię publiczną, że wykorzystanie kręgosłupa dla mięsa jest nieekonomiczne i nadaje się tylko na kości dla psów, więc nie ma absolutnie żadnego zagrożenia. :-8

Na wszystkich młodych czeka pali‐tyka, we wszystkich partiach. :-D

Dwa tysiące lat temu ludzie krzyczeli „ukrzyżuj go!”, a w ostatnich czasach – „święty natychmiast”. Czy to już zmiana? Tylko czy wobec tej samej osoby? ;-)

Podczas bliskiego spotkania III stopnia z wieśniakami, którzy z natury nie stali się bezpłciowi, dla bezpieczeństwa własnego i swoich najbliższych trzeba stosować następujące rozróżnienie spojrzenia:

  • ‣ Na osobników rodzaju męskiego należy patrzeć, by nie pomyśleli, że mogą coś zrobić obcemu za plecami.
  • ‣ Na osobników rodzaju żeńskiego nie wolno patrzeć, by nie pomyśleli, że mogą coś zrobić obcemu nie za plecami.

:-)

Już podczas chrztu dziecko szarpało się, bo woda była za zimna, i dostało drugą porcję, ale ani ksiądz, ani ludzie się tym wtedy nie przejmowali, że to może być szatańskie nasienie. ;->

Motyw z poniższego kawału nie jest zbyt rozwinięty w świadomości społecznej, ale kawał jest dość prosty, tak że można od jego przeczytania rozwinąć własną świadomość… i dołączyć ją do społecznej ;-) . Jest tylko pan W. jako były prezydent, a teraz także pan premier T. niejako, którzy w świadomości społecznej zaistnieli, ale tematu kawału nie rozwinęli ;-) .

Po zmianie systemu politycznego były współpracownik agenta, łamistrajka i inszego szkodliwego dla władzy ludowej jednostkowego elementu społecznego — spotyka go na ulicy w chaosie organizacyjnym obalonych starych struktur państwowych i mówi do niego:

― No to teraz już nie będziesz ze mną pracował, agencie!

A uznany agent na to odpowiada: ― Ja nigdy z tobą nie pracowałem, to ·ty· ze mną pracowałeś.

Alternatywa pokolonialnej przyszłości Afryki? ;-)

Z gry ‟Railroad Tycoon 2”

Ze współczesnych nauk społecznych… :->

― Jak się nazywa czynnik amerykański, który decyduje o polityce małych państw strefy wpływów USA, ponieważ przyjeżdża do dyktatorów rządzących tymi państwami upominać się o udzielone im kredyty — w przypadku nierealizowania żądanej polityki?

― Kontraktor.

― Jak się nazywa czynnik rosyjski, który decyduje o polityce państw satelickich, głównie WNP?

― Po prostu traktor. Bo nie stosują już koni. :-D

Stal…

Z gry ‟Railroad Tycoon 2”

Tak przebiega linia podziału technologicznego w niepewnych obszarach? :->

Przycisk podsystemu GTK+ 2 (‘engine’ ‟murrine”) w systemie operacyjnym typu Linux

Mojżeszu, prowadź ludzi do Ziemi Obiecanej… ;->

Czyli kto rozumie, co robi.

Po Objawieniu przechodzień napakowany programami telewizyjnymi przygląda się obiektowi ze zdumieniem i przerażeniem, a obiekt życzliwie do przechodnia: ― Co? Prawdy nie widziałeś?