‟overcq”

Internet

Komenciki

Komentarz internauty na «wp.pl» do artykułu o medycznych zbrodniach faszystowskiej Japonii okresu II wojny światowej.

Piekło chcecie pooglądać?⏎ To podejdźcie do okna i popatrzcie sobie przez nie na piekło…

Jedna z wypowiedzi na «tvn24.pl». Szczególny jest tekst: “nasz Papież” “nie dzielił na naszych”. :-)

‟~Robi”:⏎ Kościół Jezusa nie ma granic i nie dzieli na partie⏎ Dziwicie się, że ludzie nie przychodzą do kościoła? Byłem na pasterce i większość przybyłych przychodzi tam z obowiązku, a nie z potrzeby szukania miłości w Bogu. I tacy sami wychodzą z kościoła. Z nienawiścią do bliźniego, ze złością. Ale Kościół dziś podsyca takie postawy. Kościół, który powinien łączyć w miłości, dzieli na patriotów i nie‐patriotów. Osądza, kto jest lepszy, a kto gorszy. Tacy jak biskup Michalik i inni powinni zdjąć sutanny i zapisać się do partii, bo przynoszą wstyd Kościołowi i odpychają od kościoła. O Rydzyku nie wspomnę, bo ten jest dokładnym zaprzeczeniem nauki Jezusa. Skromny wyrzeka się samego siebie, żeby głosić słowo Boże. Dziwi mnie tylko zaślepienie tak wielu ludzi. Nie ma dziś „przywództwa” w Kościele takiego, jakie miał nasz papież. On nie dzielił na naszych i nie‐naszych. Spotykał się ze wszystkimi opcjami i każdego szanował mimo odmiennych poglądów. Pokazując nam drogę, którą według niego powinniśmy podążać, nie mówił, że ten czy ten jest zły. Wiele by pisać… To wszystko widać i słychać każdego dnia. Zamiast „kochaj bliźniego swego jak siebie samego” tylko oni, oni, oni…⏎ ‟~Teraz gołym ksi…”:⏎ ‟~Robi”. Napisałeś straszną prawdę, obnażyłeś ich…⏎ …całkowicie. Najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa!

‘PO’ (Platforma Obywatelska, partia polityczna) kierowało swoją kampanię do młodych, a po kilku latach w ‟Rzeczpospolitej” (wydawnictwo prasowe) w trakcie rozwijania się w społeczeństwie jednego z kolejnych ciągłych zarzutów nieistniejącej ‚opinii społecznej’ – element walki prostą przeciwnością publicznych pustych słów, które nie zmierzają do niczego rzeczywistego w życiu oprócz płytkiej próby policyjnego podchwycenia tematu w stylu kryminalno‐socjologicznym do wywołania emocji ludzi, których to emocji nie ma i nie mogło by być w ten sposób wyrwany jakby ze stylu niektórych innych brukowych wydawnictw prasowych, które w swojej stałej prezencji publicznej epatują nie właśnie tylko statystyką sondażową lub raportową, ale – statystyką pseudo‐ekspercką, jak też tutaj w tym pojedynczym dniu… ‚próby’ takiego przekazu informacyjnego na ludziach ;-) .

kto nie chce ‘ACTA’. Profil protestującego⏎ Protestujący wobec ‘ACTA’ to większości mężczyźni i osoby poniżej 24. roku życia, które często sprzeciwiają się wyobrażonym przez siebie zagrożeniom ― twierdzą naukowcy.

Jeden z komentarzy na «interia.pl» do artykułu o ambicjach nuklearnych ‘PRL’.

‟~babka z grapy”:⏎ Atomow im sie w Polsce zakciewo, bestyjo, a potem dziewcocko sie z cemy nogami rodzi jak otoj w groniu.

Starcie pro amerykańskie pod artykułem na «interia.pl» o negocjacjach budżetowych.

‟~usa”:⏎ Republikanie odpuścili, bo ten szaleniec, żeby wprowadzić ZUS w USA, który nic nie daje poza obciążeniem społeczeństwa, gotów był podpalić świat. Oni chcieli tylko przesunięcia o rok wejścia w życie tego ZUS.⏎ ‟~wikary”:⏎ U$rael i tak jest bankrutem dzięki kretynowi‐wojownikowi z TX. Nikt nie dokonał takiej demolki jak Bush i Cheney na usługach żydowskiej finansjery.

Komentarz internauty na «wp.pl» do artykułu o bezpieczeństwie narodzin dziecka.

‟~danon”:⏎ Przed udaniem się do szpitala nie zapomnijcie o napisaniu testamentu, pożegnaniu się z rodziną i uporządkowaniu codziennych spraw. Wierzącym zalecam spowiedź. Ponadto sprawdźcie, czy macie opłacone miejsce na cmentarzu.

Który to internetowy Antoni? :-) Miałem tego nie publikować, ale kiedy poszukując nazwiska zobaczyłem, co jest nawet
na «http://www.ornatowski.com/lib/index.htm» w linii “Internet”
internet⏎ Na stronie «http://www.naszawitryna.pl/» prezentowane są artykuły stanowiące przeciwwagę dla wielu stereotypowych i propagandowych publikacji i poglądów. ‟Nasza witryna” zamieszcza artykuły uznanych autorów: Piotr Gontarczych, prof. Jerzy Robert Nowak, Donald Tusk, Krzysztof Skowroński, Antoni Maciarewicz, prof. Tomasz Strzembosz, i inni.
Oprócz tego, co jest w publikacjach internautów, to zrozumiałem, że problem ·jest·. :-)

Komentarz internauty na «wp.pl» do artykułu o amnestii w Rosji.

‟~Joo”:⏎ Dwa lata łagru — to mi się podoba. Kary powinny być adekwatne do czynu, a nie jakieś zawiasy jak u nas. Polska powinna wydzierżawiać łagry od Rosji razem z obsługą za pewną opłatą. Wtedy pójście do więzienia nie byłoby takie miłe.

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu o wyniku konkursu matematycznego.

‟~singularis”:⏎ “y՚knew” — o matolstwo krajowe, nizinne, płaskostope i kłapouche. Zaimka nie umie napisać w pierwszej osobie liczby pojedynczej.

Komentarz internauty na «interia.pl» w odpowiedzi na komentarz do artykułu o przejęciu jednej z ostatnich baz ukraińskich na Krymie.

‟~vita”:⏎ Możesz pisać cyrylicą: język wrogów znamy.

Komentarz internauty na «wp.pl» do artykułu o wypowiedziach posła w programie telewizyjnym.

‟~Polak”:⏎ Od 25 lat politycy jak chmara wróbli na drzewie: potrząsnąć — odlecą, by za chwilę przysiąść na tym samym drzewie. A Polska ginie. Tylko radykalne i niestandardowe decyzje mogą tu coś zmienić. Wyjścia są dwa, a w zasadzie jedno, bo Brunona K. zamknęli. Janusz Korwin‐Mikke.

Komentarz internauty na «interia.pl» do artykułu o konflikcie posła z innymi.

‟~współobywatel”:⏎ Panie J.K.M.! Pan wie, że za bojkotem – „lewica” i „prawica”! A wie pan czemu‽ Bo jakby każdemu kapusiowi dać w mordę, to na salonach III RP tylko plask by się rozlegał!!!

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu o prezentach od państw dla głowy państwa.

‟~jaki prezydent, taki prezent”:⏎ Chodzi o reklamę polskiego produktu, a ostatnie miejsce to pierwsze od końca i każdy się tym zainteresuje.⏎ ‟~Lizus”:⏎ Może lepiej Barackowi PO‐kazać gołą dupę.

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu o prezentach od państw dla głowy państwa.

‟~Orzeł Biały”:⏎ Lista prezentów, jakie bambus powinien otrzymać od Polski:⏎ ⁃ kujawiak w ryja.⏎ ⁃ naplucie w twarz.⏎ ⁃ renacjonalizacja zagrabionego przez jankeskie koncerny polskiego mienia po 1989 roku.⏎ ⁃ zerwanie wszelkich kontraktów z USA, na których wychodzimy jak Zabłocki na mydle.⏎ ⁃ spowodowanie, aby polskojęzyczni najemnicy uczestniczący w jankeskich wojnach o surowce stali się na powrót Wojskiem Polskim dbającym o polskie interesy.⏎ ⁃ wprowadzenie wiz dla jankesów oraz pobierania od nich na polskiej granicy odcisków palców — bez żadnych wyjątków.

Komunikat boczny na «chip.pl» do dowolnego artykułu.

Rosyjscy ‘hackerzy’ przechwycili 1,2 miliarda danych logowania.⏎ Na wszelki wypadek zmieńcie swoje najważniejsze hasła.

Rosyjska ruletka: kto był szybszy podczas zmiany hasła — ja czy ‘hacker’, gdy to moje konto mogło zostać wylosowane dzisiaj? :->

Komentarz internauty na «wp.pl» do artykułu.

‟~rio”:⏎ Rzygać się chce od tych co chwila schodzących reklam. Panowie z WP zróbcie coś z tym.⏎ ‟montffa537”:⏎ Zainstaluj sobie AdBlock.⏎ ‟~edi”:⏎ Raczej – NoScript — sam dedycujesz, co ma się odpalać, a co nie.⏎ ‟~123”:⏎ Kogo ty prosisz o pomoc? Przecież oni z tego żyją!

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu.

‟~medic”:⏎ Gorzej będzie, jak Putin orzeknie, że wirus jest rosyjski i Rosjanie przyjdą tutaj walczyć o jego prawa…

Ponieważ powszechnie mówi się, że rosyjscy ‘hakerzy’ wytwarzają wirusy (taki mit bazujący na micie ZSRR) — to na podstawie powyższego wszystkie terytoria, gdzie znajdują się ‘shakowane’ Windy (komputery z systemem operacyjnym Windows użytkowników niekorporacyjnych) są do przejęcia… Jeśli ‘shakowanie’ Wind nie jest właśnie przejęciem systemu… ;-)

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu o wypowiedzi papieża.

‟Szasza Półlitrov”:⏎ Kościół Katolicki uczy właściwie tylko nadstawiania policzka i trzeba się tak dać lać aż do skutku. Dodatkowo, jeżeli opłacimy tacowe, to można liczyć na lepszy pokój w Niebie. U „szmatogłowych” wygląda to nieco inaczej: masz tylko kozę i nie możesz pić, ale w raju będziesz miał tyle alkoholu i kobitek, ile dusza zapragnie — pod warunkiem, że będziesz zabijał „niewiernych”. U Żydów sprawa wygląda jeszcze lepiej: świat należy do was, mordujcie, co chcecie, i bierzcie, co chcecie, a będzie wam dane.

Dla rozmycia tej wypowiedzi dodam, że zamiast zabijać „niewiernych” lepiej jest ich zapijać ;-) , bo sami to robią ;-) , jak potwierdzone przez autora komentarza (w pseudonimie). :-D

Wypowiedź internauty na forum na «battle.net» o problemie ‟StarCraft II”.

‟Tolkien”:⏎ I already tried every single „fix” posted in here. Still doesnʼt work.⏎ I already changed to “enUS”,⏎ already moved the ‟StarCraft II” folder,⏎ deleted the “com.blizzard” stuff,⏎ opened from “StarCraft switcher”,⏎ etc., etc., etc.⏎ The game just ‚opens’ (only the SCII icon shows) and then it is irresponsive and I have to force quit the game. Iʼm ·desperate·, I want a solution, Blizzard. I paid for this and now I cannot play it for 4 days straight and now Iʼm on my last day of vacations and it is still not working. If thereʼs no ·permanent· and ·sure· fix soon, you will lose a customer.

Jak można przeczytać: jeżeli gra staje się ‚nieodpowiedzialna’, trzeba przymusowo ją kończyć, mimo wyliczonych zmian. ;->

Komentarz internauty na blogu na «wordpress.com».

‟niereligijna”:⏎ Już się z nią pożegnałam. Wkurzyła się, że dzięki mnie, a nie dzięki niej, była wreszcie jakaś dyskusja na blogu: prawie 80 komentarzy pod jednym tematem. Ona jedynie zaniżała poziom konwersacji. Używała żydowskiej strategii w prowadzeniu dyskusji — czyli epitety w stronę rozmówcy — a żadnych przyzwoitych argumentów. Ba! Nawet antysemityzm mi zarzucała.⏎ Ten ktoś, kogo zbanowałeś, miał dużo racji w tym, co napisał: ‟astromarii” trzeba przytakiwać i nie można zadawać trudnych pytań, bo się szybko irytuje. Pisała, że robię z niej kretynkę, a ja w tym kierunku akurat nic nie zrobiłam, a ona się czuła, jak się czuć powinna, a to już na pewno nie moja wina. A może po prostu kobieta Żydów się boi, że za pisanie o holokauście, ktoś ją znajdzie zamkniętą w ciepły dzień w samochodzie na parkingu pod supermarketem.

Czyli odwieczny konflikt dorosły‐dziecko z wyobrażeniem tego, czego dorosłym nie wolno robić, jak ciągle propagowane tego lata w mediach. ;-> Jeśli w samochodzie pod supermarketem coś się porusza za szybą i świeci słońce, to wiadomo już, kto w samochodzie jest, a problem polega na tym, że ma nie być w samochodzie… albo być, jeśli wróg, bo skutek jest znany, i wtedy jest dzieckiem. :-> Czyli ludzie jednak się czegoś uczą z mediów, ale na własny sposób. ;->

Komentarz techniczny przy artykule na «wp.pl».

― Kurewskie przekazanie po prawej, w tagach, jeżeli ktoś zauważył: „Władimir Putin — śmierć”, „Polska, powódź Rosja — samobójstwo”…

I sam się przełączający różnie po przeładowaniach strony ‘www’ problem sortowania polskiej litery ‛ś’, jakkolwiek problem tworzenia się ciągów wyrazowych raczej też wystąpił.

Ramka ‘tagów’ w wyglądzie podstawowym, bocznymRamka ‘tagów’ w wyglądzie ograniczonego wyświetlania strony

I po pewnym (dłuższym) czasie…

Ramka ‘tagów’

Ciekawe jest to, że wyrazy łączą się w bieżący sens mimo sortowania alfabetycznego całości. :-) Pewnie dlatego, że są używane wyrażenia oprócz pojedynczych wyrazów oraz nazwy własne.

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu o publicznym lokalnym wydarzeniu kryminalnym w Ameryce.

‟~trucker tx”:⏎ Do “BB” [Bolesław Bierut? ;-) ]: “zafajdano komuno, milcz!”

Komunikat dolny na «demotywatory.pl».

Możesz być spokojny — korzystamy z plików ‘cookies’ w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie ‘cookies’, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące ‘cookies’. Więcej – w polityce prywatności.

Już nie mam obaw… ;->

;- Google

Jak szukać w sieci… :->

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu o datku danym bezdomnemu i sprawdzaniu jego przeznaczenia.

‟~nie przesadzaj”:⏎ “Kiedy widzę młodego mężczyznę, Rom mówiący po polsku, z kilkuletnim dzieckiem żebrzących w tramwaju…⏎ Takie małe, cygańskie dziecko jeszcze samo kraść nie potrafi: musi żebrać. Jak podrośnie, to zacznie normalnie, jak każdy uczciwy Cygan — okradać nie‐Cyganów. Trzeba mu tylko dać szansę.”

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu o wypadku samochodowym.

‟~kierowca”:⏎ “No, patrzcie: nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Przyjebałbym jeden z tych nowych mandatów, co mają wprowadzić z trzydziestoma tysiącami złotych — oni w końcu zarabiają więcej niż średnia krajowa.”

Komentarz internauty na «wp.pl» do artykułu o relacjach Polska‐Ukraina.

‟~szlif333”:⏎ Dobry pomysł. Stworzyć pluton czterystu sześćdziesięciu ochotników z Sejmu. Kopaczka na sanitariuszkę :-) . ale by im ludzie w Polsce kibicowali :-) . I darmozjadów byśmy się pozbyli. A straty można uzupełniać z Senatu.

I oto zamiast dalszego utrzymywania demokracji w Polsce – polityczny pomysł wykorzystania bieżącej sytuacji regionalnej do łagodnego przejścia do rządów starszyzny wybranej jeszcze demokratycznie, w tym etapie przejściowym, po którym — można przypuszczać — zostałby wprowadzony trudno nazywalny ustrój jakby monarchii, w której rządzi cały dwór w jednej twierdzy na terytorium państwa.

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu o równości kobiet.

‟~xxx”:⏎ Nie rżnij głupa. Ja też się trzymam z dala od kościoła, a wcześniej oglądałem go ze środka. Jak dokonywałem apostazji, to proboszcz był bardzo niemiły: zapytał, po co. Ja mówię: „sumienie mi nie pozwala udawać”. A on w śmiech, powiedział: „jakie sumienie? połowa parafii to ateiści, a po co sobie brudzisz w papierach? I jak to się ma do górnolotnych bzdur, które wypisujesz?⏎ ‟~elfo”:⏎ Właśnie: po co to robiłeś? Przecież ksiądz powiedział ci, że w razie inkwizycji będziesz na liście, a listy będą wydawać tylko księża. Zostałeś uprzedzony. Ksiądz dał ci do zrozumienia, chciał cię oszczędzić.

Scena z teatrzyku chyba feministek po mentalnej zmianie płci. :->

8-o

Komentarz internauty na «interia.pl» do artykułu.

‟LandShow”:⏎ Dlaczego mnie to nie dziwi?⏎ ‟~pucio”:⏎ Dałem ci łapkę za pomysł. Osobiście widzę tam ·wyraźną· paszczę niedźwiedzia i inne barwy.

„W całym tym szaleństwie” ⁅film Kingsajz⁆, które powstało na forach od czasu Krymu, z pojawiającymi się masowo symulowanymi komentarzami propagandowymi i ich niepewnym zwalczaniem — teraz zaczyna się asymilacja… ;-)

Komentarz internauty na «wp.pl» do artykułu o nowym stenogramie rozmów z kabiny rozbitego samolotu prezydenckiego.

‟Antek”:⏎ Prawda jest taka, że leciałem tym samolotem i w ostatniej chwili się katapultowałem. Widziałem Putina, jak siedział w kiblu i podkładał bombę atomową pod sedesem i magnes przyciągający samolot do ziemi. Po tym, gdy to zobaczyłem, założyłem spadochron i wyskoczyłem, ratując w ten sposób życie. Potem jadłem obiad w Smoleńsku, bo tam wylądowałem na spadochronie. Potem uciekłem do Polski, bo by mnie zadźgali jak rannego.

Bez komentarza. :->

Komentarz internauty na «interia.pl» do artykułu o szpitalu psychiatrycznym.

‟hehe”:⏎ Napastnik – „bardzo wysoki i ciężki mężczyzna”… I taki psychol swobodnie się poruszał… Przecież to zagrożenie nie tylko dla innych pacjentów, ale i personelu. A gdzie kamery i obserwacja takich ludzi…? By takim incydentom zapobiec. Nie działały, jak w więzieniu, gdy ‚samobójca’ kroczy.

Odwołanie do „seryjnego samobójcy” z plotek okołomedialnych.

Komentarz internauty na «interia.pl» do artykułu o królowej brytyjskiej.

‟cr”:⏎ Wiecznie żyć nie będzie. Czasami mam wrażenie, że to ktoś inny, tylko ma na twarzy maskę silikonową.⏎ ‟xx”:⏎ Lepiej, żebyś nie wiedział, kto to tak naprawdę jest.

Jaszczurki atakują! 8-]

[Z wypowiedzi północnoamerykańskiego antyglobalisty sprzed lat.]

Komentarz internauty na «interia.pl» do artykułu o pociągu skarbów z II wojny światowej.

‟~ubuntu”:⏎ Rządząca PO już kilka miesięcy temu wiedziała o pociągu i po cichutku szykowała się do wyprowadzenia skarbu. Gdyby nie przegrana ich [Bred…] Bronisława K., Polacy nadal nie wiedzieliby o pociągu. Skoro jednak PO może stracić kontrolę nad skarbem, rozpoczęły się gorączkowe działania, by skarb trafił w ręce każdego (najlepiej Żydostwa), byle nie do Polaków. Jeśli PO zdąży wydobyć skarb, to módlmy się, by było w nim złoto, które Żyd będzie mógł sobie wziąć. Bo jeśli złota nie będzie, to pod rządami PO Polacy zostaną przez Żyda oskarżeni o rabunek żydowskiego złota i Żyd nałoży na Polskę karę w kwocie uznaniowej.

! :-| !

! :-| !!

!!!!!!!

Komentarz internauty na «onet.pl» do artykułu o pociągu ‟Pendolino”.

‟~per”:⏎ Albo wóz, albo przewóz. To już wina sieci, a nie ‟Pendolino”, ale cieszę się, że ruszyło. To dowód na to, że PO coś zrobiło przez ostatnie lata. :-)

Ja też się cieszę, że ‟Pendolino” ruszyło… Bo przecież mogło nadal stać. ;->